PČELARSKI FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PČELARSKI FORUM

Forum za ljubitelje pčelarenja
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Poziv svima koji posete forum

Ići dole 
+2
Žeki
Admin
6 posters
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 68
Datum upisa : 21.10.2008
Godina : 57
Lokacija : Starčevo

Poziv svima koji posete forum Empty
PočaljiNaslov: Poziv svima koji posete forum   Poziv svima koji posete forum Icon_minitimeSre Okt 29, 2008 10:37 am

Iako vidim da nas posećujete ima jako malo zainteresovanih da se registruju i uključe u rad foruma . Predpostavljam da postoje razni razlozi zbog čega je tako .
Možda je ovo još jedan od foruma koji vas interesuje ali nemate vremena za gubljenje . Već ste član sličnog foruma , da li ste zadovoljni sa tretmanom u tom forumu nešto bi ste menjali ali administratori nemaju sluha za vaše predloge ? Ovaj forum je još u izradi , uključite se u njegovo formiranje cheers .
Niste pčelar pa mislite da nemate šta da pišete na ovom forumu , grešite to što još niste pčelar ne znači da vas nećemo zainteresovati za ovaj lep i unosan posao (hobi).
Na kraju bih dodao još jedno obaveštenje , u ovoj temi možete da pišete iako se ne registrujete , daj te savete predloge kako razraditi ovaj forum , šta u njemu menjati da bi bio privlačan za posetioce , a na kraju molba ako imate mogućnost reklamirajte ovu adresu preporučite nas prijateljima i poznanicima lol!



Hvala unapred.
Nazad na vrh Ići dole
https://med-polen.forumsr.net
Žeki

Žeki


Broj poruka : 231
Datum upisa : 02.12.2008
Lokacija : BG,Žarkovo

Poziv svima koji posete forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Poziv svima koji posete forum   Poziv svima koji posete forum Icon_minitimeUto Dec 02, 2008 2:05 am

Nisam baš neki stručnjak u vezi sa forumima itd ali ... ako sam dobro video na veći deo tema nemože se pisati...komentarisati...otvoriti novu temu????
Može se samo pročitati koje si teme postavio i to je to (ili ja nisam provalio kako pale )
Nisam pčelar ali sam sa njima od rođenja (komšija je pčelar-bio pale )...

Nadam se da grešim ali ukini zabrane pisanja i biće i postova kad ima postova ima i čitalaca... tvoja "reklama" na SSM (potpis) je skroz zadovoljavajuća (mislim pratiš veliki broj tema,dobri saveti) i dobar broj ljudi klikne na "potpis" kao ja ,dođu na forum pogledaju,vide postavljene teme tj. situaciju koja/u nemogu da razvijaju i ...odu

Ufff ala sam se raspisao,Ratko ako sam "pretero"briši Embarassed

Pozdrav!!!!


Poslednji izmenio Žeki dana Uto Mar 24, 2009 7:51 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://duborez.wordpress.com
postar




Broj poruka : 127
Datum upisa : 25.01.2009
Godina : 63
Lokacija : Sarajevo /kod Breze

Poziv svima koji posete forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Poziv svima koji posete forum   Poziv svima koji posete forum Icon_minitimeUto Jan 27, 2009 11:10 pm

Žaki nisi pretjerao dobri prijedlozi.
Samo koliko ja vidim i sam Ratko slabo posječuje ovaj forum dok mu treba mjesec ipo da bi i ako ti odgovori na tvoj post.
Ratko probudi se.
Nazad na vrh Ići dole
Žeki

Žeki


Broj poruka : 231
Datum upisa : 02.12.2008
Lokacija : BG,Žarkovo

Poziv svima koji posete forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Poziv svima koji posete forum   Poziv svima koji posete forum Icon_minitimeSre Jan 28, 2009 12:32 am

Pozdrav @postar Very Happy

Ovo je bilo malo problema u početku,ali Ratko nije obrisao post Very Happy a odgovorio mi pp

Sad sve radi kako treba lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://duborez.wordpress.com
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 68
Datum upisa : 21.10.2008
Godina : 57
Lokacija : Starčevo

Poziv svima koji posete forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Poziv svima koji posete forum   Poziv svima koji posete forum Icon_minitimeSre Jan 28, 2009 8:25 pm

Daleko je od toga da je dobro ali čini mi se da ide ka boljem , jako je bitno da se nađe još koji osim nas troje koji smo ovde u zadnje vreme jako često . A još bitnije je da ima dosta otvorenih novih tema da bi nas googl kao pretraživač izbacivao kod potencijalnih posetilaca kada oni nešto traže . Zato poziv svima vama je da pišete slobodno sve što vam padne na pamet u vezi pčela na taj način će nas brže pronaći .
Nazad na vrh Ići dole
https://med-polen.forumsr.net
postar




Broj poruka : 127
Datum upisa : 25.01.2009
Godina : 63
Lokacija : Sarajevo /kod Breze

Poziv svima koji posete forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Poziv svima koji posete forum   Poziv svima koji posete forum Icon_minitimeČet Jan 29, 2009 12:01 am

Izgleda kod Ratka kritika vrijedi.
Ali Žak štačemo stobom.
Ljubav i teorija o pčelama su tu samo još ove godine da za pčelariš.
Ako ništa drugo oda bar jedan apisari u dnevni boravak.
Nazad na vrh Ići dole
Žeki

Žeki


Broj poruka : 231
Datum upisa : 02.12.2008
Lokacija : BG,Žarkovo

Poziv svima koji posete forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Poziv svima koji posete forum   Poziv svima koji posete forum Icon_minitimeČet Jan 29, 2009 12:20 am

Ne znam šta je "apisari" Question ali teško će stati u dnevnu...ceo stan mi je 22 kvadrata i ja postrance ulazim cheers Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://duborez.wordpress.com
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 68
Datum upisa : 21.10.2008
Godina : 57
Lokacija : Starčevo

Poziv svima koji posete forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Poziv svima koji posete forum   Poziv svima koji posete forum Icon_minitimeČet Jan 29, 2009 12:24 am

Kako vam se sviđa podela foruma na pod forume , da li bi nešto tu menjali dodali ili izbacili ?
Nazad na vrh Ići dole
https://med-polen.forumsr.net
Žeki

Žeki


Broj poruka : 231
Datum upisa : 02.12.2008
Lokacija : BG,Žarkovo

Poziv svima koji posete forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Poziv svima koji posete forum   Poziv svima koji posete forum Icon_minitimeČet Jan 29, 2009 6:16 am

Admin ::
Kako vam se sviđa podela foruma na pod forume , da li bi nešto tu menjali dodali ili izbacili ?


Meni O.K. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://duborez.wordpress.com
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 68
Datum upisa : 21.10.2008
Godina : 57
Lokacija : Starčevo

Poziv svima koji posete forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Poziv svima koji posete forum   Poziv svima koji posete forum Icon_minitimeČet Jan 29, 2009 8:24 am

Ubacio sam jedan podforum u prvi deo , "Tajne pčelarenja ". Činilo mi se da nema dela gde bi pisali o samom pčelarenju u toku godine , kada otvarati šta raditi sa pčelama , kako se vrši pregled , sprečavati rojenje , kako zameniti maticu , šta sa novim rojem , itd .
Nazad na vrh Ići dole
https://med-polen.forumsr.net
postar




Broj poruka : 127
Datum upisa : 25.01.2009
Godina : 63
Lokacija : Sarajevo /kod Breze

Poziv svima koji posete forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Poziv svima koji posete forum   Poziv svima koji posete forum Icon_minitimeČet Jan 29, 2009 10:41 pm

Žaki apisari je ona mala staklena košnica sa odprilike 2 rama.Ma roviš ti po internetu vidjeo si ti to samo te pravi naziv malo zeza. Što se tiče stana vjrovatno se zezaš.
Nazad na vrh Ići dole
postar




Broj poruka : 127
Datum upisa : 25.01.2009
Godina : 63
Lokacija : Sarajevo /kod Breze

Poziv svima koji posete forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Poziv svima koji posete forum   Poziv svima koji posete forum Icon_minitimeČet Jan 29, 2009 10:48 pm

Admine što više to bolje, svako sebe negdje nađe.
Korz samu polemiku mi ćemo sigurno ne namjerno zalutati sa date teme, znači ograničavaš, nemamo slobodu tema i onda problemi.
Nazad na vrh Ići dole
Žeki

Žeki


Broj poruka : 231
Datum upisa : 02.12.2008
Lokacija : BG,Žarkovo

Poziv svima koji posete forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Poziv svima koji posete forum   Poziv svima koji posete forum Icon_minitimePet Jan 30, 2009 12:09 am

Evo Ratko nameće se samo Very Happy otvori nešto kao druženje pa prebaci sve ovo cheers

Nisam znao za apisari (džaba što se "šunjam" svugde) a za stan od 22 km...dobro sam i prošao,a i ženin je Very Happy nismo besni Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://duborez.wordpress.com
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 68
Datum upisa : 21.10.2008
Godina : 57
Lokacija : Starčevo

Poziv svima koji posete forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Poziv svima koji posete forum   Poziv svima koji posete forum Icon_minitimePet Jan 30, 2009 1:04 am

Nema problema samo pišite nemožete pogrešiti i zalutati , a iako se napiše nešto gde netreba prebaci se lako . Eno primer postoje dve teme o vrcaljkama ,ali sada još to nije problem dok nema puno pisanija kada bude onda će to da se sredi . Pozdrav , sigurno ste videli d asamo imali sinoć jednog iz Mađarske iz Kečkemeta , zante ja mogu da vidim odakle dolaze gosti koji se ne prijave .
Nazad na vrh Ići dole
https://med-polen.forumsr.net
postar




Broj poruka : 127
Datum upisa : 25.01.2009
Godina : 63
Lokacija : Sarajevo /kod Breze

Poziv svima koji posete forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Poziv svima koji posete forum   Poziv svima koji posete forum Icon_minitimePet Jan 30, 2009 9:25 pm

Žaki, Ratko kakvo je kod vas vrijeme.
Sarajevo pobijelilo -3 stepena a juče sam vidjeo jagorćevina procvjetala nekako mi to skroz rano.
Nazad na vrh Ići dole
Žeki

Žeki


Broj poruka : 231
Datum upisa : 02.12.2008
Lokacija : BG,Žarkovo

Poziv svima koji posete forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Poziv svima koji posete forum   Poziv svima koji posete forum Icon_minitimePet Jan 30, 2009 9:29 pm

U Beogradu ceo dan rominja nešto između kiše i snega,duva ali ne prejako...od cveća ni traga ni glasa...
Nazad na vrh Ići dole
http://duborez.wordpress.com
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 68
Datum upisa : 21.10.2008
Godina : 57
Lokacija : Starčevo

Poziv svima koji posete forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Poziv svima koji posete forum   Poziv svima koji posete forum Icon_minitimePet Jan 30, 2009 10:04 pm

Pančevo isto , pored smo Beograda samo što ovde pride i smrdi .
Nazad na vrh Ići dole
https://med-polen.forumsr.net
postar




Broj poruka : 127
Datum upisa : 25.01.2009
Godina : 63
Lokacija : Sarajevo /kod Breze

Poziv svima koji posete forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Poziv svima koji posete forum   Poziv svima koji posete forum Icon_minitimeSub Jan 31, 2009 8:24 pm

Vozdra raja

Imao sam prilike nekad davno da obiđem i dosta vremena da provedem u Srbij. Izuzetno dobro sam poznavao mali grdič Sopot i išao sam na teferič na Kosmaj gdje je navodno prva pška pukla 41 god imao sam tu djevojku u selu Ropćevo ili Ropševo. Obišao sam Avalu, Zuce, pa kontra Lajkovac, Lazarevac, Bogovača a vojsku sam služio na Voždovcu zvani crni puk pa Topčider i Rakovici hipodrum. Na Zvjezdari, Slviji i Terazijama je vrijeme koje neču nikad zaboravit. Joj ja se rapričo ko na času geografije.
Nazad na vrh Ići dole
osibar

osibar


Broj poruka : 16
Datum upisa : 25.08.2009
Lokacija : Trogir;sada Zagreb

Poziv svima koji posete forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Poziv svima koji posete forum   Poziv svima koji posete forum Icon_minitimeSre Avg 26, 2009 5:49 pm

Admine
Moj je prijedlog ,ali samo prijedlog da se otvori poglavlje sa imenom:PČELARSKI RAZGOVORI.Zašto?Pa jednostavno da se pčelari mogu dopisivati o svemu i svečemu,da ne moraju izlaziti iz jedne teme (poglavlja)pa tražiti di je nešto šta njma treba.Ovako bi neko mogo postaviti pitanje nešto što ga zanima,a da ne traži po drugim poglavljima.(di se ide na pašu,koji kamion da kupi,dali bi se mogli nači negdi nakavi,itd...)To je samo moj predlog.
OSIBAR.
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 68
Datum upisa : 21.10.2008
Godina : 57
Lokacija : Starčevo

Poziv svima koji posete forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Poziv svima koji posete forum   Poziv svima koji posete forum Icon_minitimeSub Avg 29, 2009 10:14 am

Da ali to bi bila svaštara , smisao foruma je da se na jednom mestu skupe odgovori i pitanja. Da bi novi članovi pronašli odgovore na svoja pitanja a ne da ih dupliraju onda se to sve sortira po podforumima . U krajnjem slučaju zamisli za jedno par godina setiš se da ti je neko dao dobar predlog , treba da se setiš samo naslova teme i da je otvoriš .
Nazad na vrh Ići dole
https://med-polen.forumsr.net
osibar

osibar


Broj poruka : 16
Datum upisa : 25.08.2009
Lokacija : Trogir;sada Zagreb

Poziv svima koji posete forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Poziv svima koji posete forum   Poziv svima koji posete forum Icon_minitimeSub Avg 29, 2009 3:30 pm

Admin ::
Da ali to bi bila svaštara , smisao foruma je da se na jednom mestu skupe odgovori i pitanja. Da bi novi članovi pronašli odgovore na svoja pitanja a ne da ih dupliraju onda se to sve sortira po podforumima . U krajnjem slučaju zamisli za jedno par godina setiš se da ti je neko dao dobar predlog , treba da se setiš samo naslova teme i da je otvoriš .
OK.Ima tu istine šta ti kažeš.Slažem se.
Nazad na vrh Ići dole
Žeki-Duborecko

Žeki-Duborecko


Broj poruka : 134
Datum upisa : 10.04.2009

Poziv svima koji posete forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Poziv svima koji posete forum   Poziv svima koji posete forum Icon_minitimeČet Okt 22, 2009 1:42 am

"Naši korisnici su poslali ukupno 600 članaka
Imamo 50 registrovanih korisnika
Najnoviji registrovani član je bigmajstor "




cheers cheers cheers cheers Very Happy Very Happy
Jest da smo se "uspavali" u poslednje vreme,ali "kotrljamo nekako Very Happy

Pozdrav svima lol!
Nazad na vrh Ići dole
putnik n
Gost




Poziv svima koji posete forum Empty
PočaljiNaslov: predlog i recept   Poziv svima koji posete forum Icon_minitimeSre Dec 16, 2009 11:19 pm

Pozdrav,

Svideo mi se forum- malo sam prelistala i konstatovala da ima zanimljivih stvari i za nas koji nismo pcelari (morace odmah da se prave kolaci.... Very Happy )

Moj predlog je da napravite podforum i za ne pcelare, jer nas ima koji bi postavili vama po neko pitanje npr trazili bi preporuku koji med uzeti i sl.. pa bih npr najradije payarila med direktno kod nekoga od vas pre nego u prodavnici ili na pijaci....

Vidljivost sajta vam nije bas dobra, da nije bilo linka sa drugog sajta ne bih vas videla..., npr niste usli u odabir sajtova kad sam googlovala med ...

I na kraju recept koji delim sa svima, meni je pomogao da se otarasim eserihije i sad ga preventivno upotrebljavam u prolece i jesen

Protiv svih vrsta bakterija

100 grama korena od persuna
100 grama tj ceo limun (sa korom i bez kostica)
100 grama LIVADSKOG MEDA
100 grama maslinovog ulja.

Sve ubaciti u seckalicu, kad se dovoljno usitni sipati u teglu i drzati u frizi.
Jede se 3x dnevno po 1 kasika(naravno drvena ili plasticna) sat pre ili dva posle jela.
Za decu koristiti kasicicu umesto kasike...

Ova kolicina je za otprilike nedelju dana za odraslu osobu.

Pozdrav i sve najbolje
Ceca
Nazad na vrh Ići dole
Nenad




Broj poruka : 1
Datum upisa : 05.01.2016

Poziv svima koji posete forum Empty
PočaljiNaslov: biznis plan   Poziv svima koji posete forum Icon_minitimeUto Jan 05, 2016 4:52 pm

IMA LI NEKO DA MI PROSLEDI OZBILJAN BIZNIS PLAN ZA PROIZVODNJU MEDA!?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Poziv svima koji posete forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Poziv svima koji posete forum   Poziv svima koji posete forum Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Poziv svima koji posete forum
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» NOVI FORUM
» PRODAJEM USTUPAM OVAJ FORUM

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
PČELARSKI FORUM :: FORUM :: PREDLOZI I PITANJA-
Skoči na: